2 NİSAN 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Bugün burçları neler bekliyor?

2 NİSAN KOÇ BURCU

Ev ve aileyle ilgili konular gündeminizdeki yerini korurken bir bahar temizliği için uygun bir gün olabilir. Evinizi havalandırabilir, eşya ve giysileri düzenleyebilir, evin tadilat işleri ile ilgilenebilirsiniz. Evinize yeni bir dekorasyon yapabilirsiniz.

2 NİSAN BOĞA BURCU

Son zamanlarda hareketlenen hayatınızda sakin bir gün bugün. İş ve özel yaşamınızda şans hâlâ sizinle. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Oldukça güzel bir gün.

2 NİSAN İKİZLER BURCU

Bu gününü yalnız başına geçirmek ve insanlardan uzak kalmak isteyebilirsin. Kardeşlerinle veya arkadaşlarınla olan iletişiminde fazla bencil davranman onlarla olan ilişkilerinde probleme yol açabilir. Sakin kalman gereken bir gün.

2 NİSAN YENGEÇ BURCU

Bugün duygusal anlamda hassas olduğun bir gündesin. Yanlış iletişim sonucu doğan yanlış anlaşılmalardan dolayı üzülebilirsin. Bugün cümlelerini daha özenle seçmeli ve kendine zaman ayırarak geçirmelisin.

GÜNLÜK-BURÇ-YORUMLARI
GÜNLÜK-BURÇ-YORUMLARI

2 NİSAN ASLAN BURCU

Bugün, kendinizle ilgili bir takım değişimler içindesiniz. Yeni kararlarınız var ve bunları hayata geçirmek istiyorsunuz. İşte tam da uygun bir gün! Sakin ve huzurlu geçireceğin bir gün seni bekliyor. Düşüncelerini hayata geçirmek için oldukça uygun bir gün.

2 NİSAN BAŞAK BURCU

Kendinizi maddi anlamda sıkışmış olarak hissettiğiniz bu günlerde ek gelirler yaratmak için bazı girişimler de bulunacağınız bir gün. Aceleci davranmazsanız, şansın yanınızda olduğu bir gün geçireceksiniz.

2 NİSAN TERAZİ BURCU

Bugün uzun zamandır planladığınız şeyleri gerçekleştirmek istediğiniz bir gündesiniz. Açılmak istediğiniz bir insana açılabilir, küs olduğunuz biriyle barışabilir, uzun zamandır muhabbet etmediğiniz biriyle muhabbet edebilirsiniz. İnsanlar tarafından yumuşak karşılanacağınız bir gündesiniz, mutlaka değerlendirin.

2 NİSAN AKREP BURCU

Bugün demoralize olmamaya dikkat!  Karmaşık duygulardan arınıp gücünüzü toplamanız gereken bir gündesiniz. Sorunları çok fazla kafaya takmamalı, daha sakin bir gün geçirmeye çalışmalısınız.

2 NİSAN YAY BURCU

Kendinizle zaman geçirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Keyif yaparak, kitap okuyarak, rahat olmak isteyerek günü tamamlayacaksınız. Yapmak isteyip de zaman bulamadığınız şeyleri yapmanın, tam da günü.

2 NİSAN OĞLAK BURCU

Özel hayatınızla iş hayatınızı birbirine karıştırmanız gün içerisinde gerginlik yaratabilir. İşi işte bırakmalı iş muhabbetlerinizi evinize taşımamalısınız. Gerginliklere dikkat.Oğlak burç yorumları

2 NİSAN KOVA BURCU

Bugün parasal ihtiyaçlarının artmasıyla kaygıların da doğru orantılı olarak artabilir. Karmakarışık bir ruh haline girip bunalabilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak atlatmaya bakın bugünü.

2 NİSAN BALIK BURCU

Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanlarla konuşabilir onlarla eski zamanları anabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla görüşmek sizi gün boyunca mutlu edebilir. Önemli haberler alıp mutlu olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Pin It on Pinterest